KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 10302060
nr 1030 2060
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Rödkrita, Arvid Knöppel (1892-1970), "Gammal varg", signerad, motivet: 26x36
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 april 2016
kl 20:56:36
100 kr
150 kr
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel